Avril Lavigne Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne Forums

http://personally-creation.nice-board.com/index.htm
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Японската градина

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джейн
Чувствителен люляк™
Джейн


Брой мнения : 112
Age : 31
Registration date : 06.04.2007

Японската градина Empty
ПисанеЗаглавие: Японската градина   Японската градина Icon_minitimeВто Апр 24, 2007 6:04 pm

Японската градина The_japanese_garden__by_israelfi

Има красива беседка,покрай която клоните си спускат величествени върби.Покрай беседката има малка рекичка.Мост свързва брега с красивата постройка.
Това място е прекрасно за почивка след дългия ден.

Върнете се в началото Go down
https://avril-entertainment.editboard.com
poison_girl_13
-І-FuCk!nG dR3Am!nG-І-
poison_girl_13


Брой мнения : 13
Age : 30
Registration date : 17.06.2007

Японската градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Японската градина   Японската градина Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 6:32 pm

Маделин не беше ходила отдавна там и реши да отиде.Тя приготви малка раница в която бяха напъхани най-важните й неща и държеше малка пласмасова чаша в която имаше горещ шоколад.По пътя тя отпиваше и разглеждаше красотата на снега искрящ над земята.Видя стъпки водещи към Японската градина, която като че ли с наметало бе обвита от белия сняг.Една прекрасна картина се описваше пред очите й и тя можеше само да се усмихва и да се радва на природата.Тя беше на прага на градината когато задуха лек студен вятър...Тя клекна и докосна с пръсти заледениет сняг.Хвана една шепа, изправи се и се вгледа.Ръката и беше станала бледа, но снега засияваше все повече.Тя не можеше да погледне настрани беше запленена.Тя отпусна бавно ръката си и изпусна снега на земята.Погледна нагоре и сред неясните облаци се появи лъч светлина, който озаряваше Японската градина.Тя мина през моста бавно и седна на платче покриващо един стар камък.Остави раницата си на земята и се замисли за лъча в небето.Може би той е показвал посоката на бъдещето...Посоката на смисъла на живота...

П.п.Въъ не знам какво ме прихвана, тц тц...Понякога нещо ми става Suspect Попринцип не пиша такива неща...Или поне не съм се опитвала Suspect
Върнете се в началото Go down
 
Японската градина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Avril Lavigne Forums :: Виртуален свят :: Паркът ни-
Идете на: