Avril Lavigne Forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne Forums

http://personally-creation.nice-board.com/index.htm
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Историята на ника ви

Go down 
+4
~KaSsIdI
MurderDoll
HoT_BeBzZzZ
Джейн
8 posters
АвторСъобщение
Джейн
Чувствителен люляк™
Джейн


Брой мнения : 112
Age : 31
Registration date : 06.04.2007

Историята на ника ви Empty
ПисанеЗаглавие: Историята на ника ви   Историята на ника ви Icon_minitimeПет Апр 06, 2007 4:35 pm

От къде идва никът ви?Има ли си някаква по-специална история или вие сте си го измислили?
Моят е от една любима героиня от книга Wink
Книгата е "Кралица за девет дни" Wink
Върнете се в началото Go down
https://avril-entertainment.editboard.com
HoT_BeBzZzZ

HoT_BeBzZzZ


Брой мнения : 25
Registration date : 09.04.2007

Историята на ника ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви   Историята на ника ви Icon_minitimeПон Апр 09, 2007 5:24 pm

Един хладен зимен ден аз не можех да си измисля име за скайпа Laughing Разчегъртах (ако мога така да се изразя) няколко приятелки да мислят.По едно време момиче на име Ванина започна да ме стреля с никове които не харесвах ...е съчетах две половинки от ник и стана "великото" hot bebzzz.Оттам нататък си слагах долни черти,големи и малки букви и т.н. Razz Името ми хареса и си го сложих и в няколко форумчета Very Happy.Това е моята историйка Laughing
Върнете се в началото Go down
MurderDoll
Heartless Street Soldier
MurderDoll


Брой мнения : 37
Age : 33
Registration date : 10.04.2007

Историята на ника ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви   Историята на ника ви Icon_minitimeВто Апр 10, 2007 8:34 pm

Амии моя Кукла обиец я мислих 100 години 'щото в Л2 вече имах xTh3Ang3l имах и Th3Dr3am3r и мислих нещо с обиец и се сетих за Кукла обиец обаче в Л2 на бг не става и за т'ва на енгл. го написах и така се получи...
Върнете се в началото Go down
~KaSsIdI




Брой мнения : 19
Registration date : 06.04.2007

Историята на ника ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви   Историята на ника ви Icon_minitimeЧет Апр 12, 2007 6:55 pm

Ами ника в скайпа ми е Касиди
Видях го бяла някъде и си го сложих
Сега вече много хора ме познават като Касиди и няма смисъл да си слагам нов Very Happy
А това с малките, големите букви... Ами окраса просто сложих малко Smile
Върнете се в началото Go down
PlaY*GirL
Приятелка на дявола
PlaY*GirL


Брой мнения : 28
Registration date : 06.04.2007

Историята на ника ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви   Историята на ника ви Icon_minitimeНед Апр 15, 2007 4:52 pm

Честно казано и представа си нямам как го измъдрих тоя "прекрасен" ник.Сега вече е малко противен и се чудя как да го сменя.Този ник първо използвах в CS.
Върнете се в началото Go down
flora
Барби
flora


Брой мнения : 15
Localisation : алфея
Registration date : 19.05.2007

Историята на ника ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви   Историята на ника ви Icon_minitimeПон Май 21, 2007 12:06 pm

Моя идва от уинкс, защото я харесвам.


Моля те пиши грамотно.Изречението започва с главна буква и пред защото има запетая, a накрая има точка. Rolling Eyes
ПлеЙ~
Върнете се в началото Go down
http://new.omegabg.net/index.php?mforum=wwwmislenikcom
little_crow
-Me7al Kitty-
little_crow


Брой мнения : 29
Age : 31
Localisation : Far Away
Registration date : 06.06.2007

Историята на ника ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви   Историята на ника ви Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 5:50 pm

Всъщост историйката не е много интересна. Преди се пишех lucky_bo, но станах метълка и ми трябваше нов, готически ник Twisted Evil .Правих рег в Ев-бг.ком и изведнъж ми дойде little_crow. Иначе можа да ме намерите с никове Raven & Minna
Върнете се в началото Go down
http://littlecrowbo.piczo.com
poison_girl_13
-І-FuCk!nG dR3Am!nG-І-
poison_girl_13


Брой мнения : 13
Age : 30
Registration date : 17.06.2007

Историята на ника ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви   Историята на ника ви Icon_minitimeНед Юни 17, 2007 5:49 pm

Ми начи общо взето e кратко.Станах фенка на HIM и реших да се регна във един форум на групата.Трябваше да си измисля уБъВО име, което да се свързва със групата и се сетих за песента им - Poison girl.Сложих една долна черта и го написах, ама беше заето.Реших да напиша и годините си след това и така се получи...И без това беше впреме да си сменям ника, така че го написах и в още няколко форума + този Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Историята на ника ви Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историята на ника ви   Историята на ника ви Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Историята на ника ви
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Avril Lavigne Forums :: -=Свободна зона=- :: Зона за забавления-
Идете на: